Piyasa ortalamasına göre daha az hizmet bedeli ödeyip tasarruf yapmak hem de Beşiktaş Spor Kulübü’ne destek olmak için bu platform üzerinden faturalarınızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz.
Faturamı Öde menüsünden faturanızı hemen ödeyebilirsiniz.
Elektrik, su, doğalgaz, internet, gsm vb… kişisel tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz.
Türkiye genelinde 400 üzerinde anlaşmalı olduğumuz kurumun faturasını online olarak platformumuz üzerinden rahatlıkla ödeyebilirsiniz.
Ödeme sistemleri aracılığıyla ödenen her faturada hizmet bedeli alınması uygulaması vardır. Türkiye genelinde bunun için alınan ortalama bedel yaklaşık olarak 2,5 TL – 3TL dir. Takımın İçin Öde ile aracılığıyla faturalarını ödediğinizde ise işlem başına 1,18 TL hizmet bedeli alınmaktadır. %50 ‘den daha fazla tasarruf sağlamış olursunuz.
İşlem başına alınan hizmet bedeli takımınıza destek olmak amacıyla iş birliği kapsamında Beşiktaş Spor Kulübü’ne ödenmektedir.
Sistemlerimiz aracılığıyla fatura ödemek için üyelik gerekmektedir.
Üye kaydı ücretsiz ve herhangi bir aidatı yoktur. Üyelik sözleşmesini okuduktan sonra onayladığınız ve istenilen bilgileri girdikten sonra dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz .
Üye giriş ekranında profilimden kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir ya da destek hattını arayabilirsiniz.
Üyelik iptaliniz için iletisim@takiminicinode.com mail adresine talep atmanız yeterlidir. Ya da müşteri hizmetleri 0 850 440 40 55’i arayarak destek alabilirsiniz.
Üye girişi esnasında 3 kere yanlış şifre girdiğiniz için şifreniz bloke olmuş olabilir. Merkezden destek alabilir ya da şifremi unuttum yolunu izleyebilirsiniz.
Faturalarınızı kayıtlı faturalara kaydettirdiğinizde firmamız tarafından ücretsiz sms ile fatura ödeme günü hakkında bilgilendirme alabilir ve zamanında ödeme yapabilirsiniz.
iletisim@takiminicinode.com ve 0 850 440 40 55 iletişim numaralarından Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
Üye giriş ekranından şifremi unuttum butonuna basınız mail adresinize şifre gönderilmiş olacaktır.
Müşteri memnuniyetimiz için ücretsiz verilen bir hizmettir.
İstediğiniz tarih aralığında üye ekranınızdan yapılan tüm işlem dökümünü rapor olarak alabilirsiniz.
İptal ve iade işlemleri talep tarihi ile işlem tarihi aynı gün olmak koşuluyla hafta içi 09:00-16:30 saatleri arasında iptal işlemi gerçekleştirilebilir. İptal işlemleri belirtilen saatler arasında 0850 399 50 50 aranarak yapılmaktadır.
Destek hattından isteyebilirsiniz. Size özel sayfanızda geçmiş işlem raporlarından bulabilirsiniz.
Yapılan işlemlerde makbuzunuz otomatik mail adresinize gönderilir. Üye sayfanızda istediğinizde görebilmektesiniz.
Kredi kartınızdan sadece fatura ödeme hizmeti alabilirsiniz EFT ve havale işlemi yapılamamaktadır.
Banka kartı, banka hesabınıza bağlı kredi kartı olması sebebiyle bakiyeniz müsait olduğunda kullanım yapabilir, sadece tek çekim özelliği ile faturanızı ödeyebilirsiniz.