HAKKIMIZDA

TAKIMIN İÇİN ÖDE PLATFORMU; FATURAMATİK VE BEŞİKTAŞ SPOR KULÜBÜ İŞ BİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

Takımın İçin Öde; Faturamatik ile Beşiktaş Spor Kulübü ile gerçekleştirilen hem taraftarına hem de spor kulübüne katkı sağlamayı amaçlayan bir iş birliğidir.

Bu iş birliği ile kişisel faturasını(elektrik, su, doğalgaz, internet vb…) bu platformdan ödeyen Büyük Beşiktaş Taraftarı fatura ödemesi başına alınan hizmet bedelinde tasarruf ederken yapılan her fatura ödeme işlemi ile takımına destek olmaktadır.

İş birliği paydaşlarını detaylandıracak olursak:

Beşiktaş Spor Kulübü

1903 yılında Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulmuştur. Kulüp kimliği Beşiktaş Jimnastik Kulübü’dür. Rengi siyah beyazdır. Armasında ay-yıldız taşıma izni verilen ilk tescil edilen ve Ay-Yıldızlı armayı göğsünde taşıyan ilk Kulüp’tür. İlk başkanı Mehmet Şamil Bey’dir. Futbol dışında birçok aktif branşta da faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurt içi ve yurt dışında gösterdiği performansı, kazandığı kupalar ve ilkleriyle Türkiye'nin en büyük ve en eski spor kulübüdür.

Faturamatik

1999 yılında sektörünün öncüsü olarak hizmet vermeye başlayan Faturamatik, hem ödeme noktalarından, hem de dijital kanallarından odak noktasındaki müşterilerine kolay ve güvenli hizmet sunan bir ödeme kuruluşudur.

Faturamatik, Türkiye’ye yaygın 7400+ Temsilcisi, alanında tecrübe ve deneyime sahip yaklaşık 200 çalışanı ile hem fatura üreten kurumlara, hem de fatura ödemek isteyen bireysel müşterilerine güvenli, kesintisiz ve kaliteli hizmeti 20 yılı aşkın bir süredir ulaştırmaktadır.

Dijitalleşme vizyonu, yaygın bayilik ağı, güvenli ödeme hizmeti sunma ve bayilerine yeni iş olanakları sağlama misyonuyla Türkiye'nin lider ödeme çözümleri markası olan Faturamatik, zirvedeki yerini korumak için ürün, servis ve hizmetlerini hızla geliştirmeye devam etmektedir.

hakkimizda